You are currently viewing Srebrna medalja našega člana Jožeta Šproharja na svetovnem prvenstvu

Srebrna medalja našega člana Jožeta Šproharja na svetovnem prvenstvu

Ljubljana, 5.10.2023

 

24.-29. septembra 2023 je potekalo 4.svetovno prvenstvo v namiznem tenisu bolnikov s Parkinsonovo boleznijo v Welsu, v Avstriji. V petih dneh se je pomerilo med sabo 300 bolnikov iz 23 držav. Slovenijo je zastopala 49 članska ekipa bolnikov s Parkinsonovo boleznijo, članov društva Trepetlika. Med njimi je bil tudi Jože Šprohar, član DCA Povšetova, ki se vsakodnevno aktivno udejstvuje v naših aktivnostih, od telovadb, namiznega tenisa do plesne telovadbe. Jože je na svetovnem prvenstvu dobil SREBRNO medaljo v dvojicah, za kar mu iskreno čestitamo. Jože, ponosni smo nate in ti želimo še veliko takšnih lepih uspehov in druženja v naših vrstah.

 

Vodstvo in člani DCA.